Specializētais interneta veikals
mob.22424422
epasts:info@santehnet.lv

Jaunumi / Ziņas


Preču pasūtīšana


Par mums / Kontakti


E-veikala noteikumi

 €   

По-русскиSANTEHNIKA
IZPĀRDOŠANA -30%
IZPĀRDOŠANA
AKCIJAS
VĀCIJĀ RAŽOTI URBJI
INSTRUMENTI SANTEHNIKAI
MAISĪTĀJI / JAUCĒJKRĀNI
IZLIETNES
WC / PODI
IEBŪVĒJAMIE RĀMJI
BIDĒ
PISUĀRI
DUŠAS
VANNAS
DVIEĻU ŽĀVĒTĀJI
VANAS ISTABAS MĒBELES
AKSESUĀRI
NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA SANTEHNIKA
AKSESEUĀRI SABIEDRISKAJĀM TELPĀM
PRECES CILVĒKIEM AR KUSTĪBU TRAUCĒJUMIEM
ŪDENS SILDĪTĀJI / BOILERI
ŪDENS FILTRI
SŪKŅI
SPIEDKATLI / ŪDENS TVERTNES
LAISTĪŠANAS APRĪKOJUMS
OĻI UN AKMEŅI
STRŪKLAKAS UN DĪĶI
CAURUĻVADI / VEIDGABALI / ARMATŪRA
KANALIZĀCIJA / NOTEKŪDEŅI
SILTĀS GRĪDAS
SILTUMTRASES
APKURE / SILDĪTĀJI
VENTILĀCIJA
PIRTS LIETAS
STIPRINĀJUMI / IZOLĀCIJA/BLĪVĒJUMA MATERIĀLI


FILTRS PĒC RAŽOTĀJA

PREČU SALĪDZINĀŠANAGalvenā   »  E-veikala noteikumi

E-veikala noteikumi

 

 

 

 1. Pēc pasūtījuma veikšanas, Santehnet.lv darbinieks pārliecināsies vai pasūtījumā iekļautās preces ir pieejamas noliktavā, un iespējami ātrā laikā sazināsies ar pircēju, lai precizētu pasūtījuma iespējamo piegādes laiku un citu nepieciešamo informāciju.   
 2. Pircējs samaksu veic pēc tam, kad Santehnet.lv saņemto pasūtījumu ir apstiprinājis. Apstiprinot pasūtījumu Santehnet.lv sagatavo rēķinu, kuru nosūta pircējam apmaksai vai vienojās par apmaksu skaidrā naudā. Samaksa ar pārskaitījumu veicama pirms preču piegādes. Preces piegāde notiek tikai pēc pirkuma maksas saņemšanas Santehnet.lv norādītajā bankas kontā.
 3. Ja prece ir pieejama noliktavā, Santehnet.lv Rīgā un Rīgas rajona robežās to piegādās pircējam 1-3 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža Santehnet.lv norādītajā bankas kontā, savukārt ārpus Rīgas 1-4 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža Santehnet.lv norādītajā bankas kontā. Pircējs tiks informēts, ja piegāde norādītajā laika posmā nebūs iespējama.
 4. Ja pircēja veiktajā pasūtījumā kāda no norādītajām precēm nebūs pieejama noliktavā vai prece ir jāizgatavo pēc individuāla pasūtījuma, Santehnet.lv darbinieks ar pircēju sazināsies un vienosies par pasūtījuma turpmāko izpildes kārtību. Pasūtījuma apstiprināšanas gadījumā, pircējam būs jāveic garantijas iemaksa 50% apmērā no preces kopējās vērtības. Atlikusī pirkuma summa pircējam būs jāsamaksā pirms preces piegādes. Pasūtījums tiek nodots izpildei tikai pēc priekšapmaksas ieskaitīšanas Santehnet.lv norādītajā kontā. Šajā gadījumā pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības. Ja tomēr atsakāties no preces, garantijas iemaksa atgriezta netiek.
 5. Ja prece tiek pasūtīta pēc individuāla pasūtījuma, pircējam nav tiesību izmantot atteikuma tiesības.
 6. Preces saņemšanas brīdī pircējam jāpārliecinās par to, ka piegādātā prece atbilst tai, kuru pircējs ir pasūtījis veikalā Santehnet.lv un vai piegādātā prece atbilst pircēja  pasūtījumam, un prece nav bojāta (sasista, saskrāpēta u.t.t.).
 7. Īpaša uzmanība jāpievērš preces modelim, krāsai, izmēram, kā arī citiem parametriem, kas ir būtiski attiecīgajai precei, tādējādi izvairoties no nevajadzīgiem pārpratumiem.
 8. Veikals Santehnet.lv pastāvīgi papildina preču klāstu un atjauno iekļauto preču aprakstus, tomēr sakarā ar to, ka preču ražotāji regulāri preces pilnveido, Santehnet.lv veikalā iekļautajām precēm negarantē pilnīgu informācijas precizitāti.
 9. Veikals Santehnet.lv patur tiesības mainīt preču cenas, ņemot vērā to, ka ražotājs tās maina, iepriekš par to neinformējot izplatītājus.
 10. Īpašumtiesības uz precēm pieder veikalam Santehnet.lv līdz pilnai pirkuma apmaksai.
 11. Santehnet.lv patur sev tiesības atteikt pasūtījuma izpildi, ja pasūtījumu veikusi persona, kurai nav tiesību veikt pasūtījumu, piemēram, nepilngadīga persona.
 12. Prece var atšķirties no attēlā redzamās, kā arī attēlā var būt detaļas vai aksesuāri, kuri neietilpst preces standarta komplektācijā un ir iegādājami atsevišķi.

 

Samaksa

Piegāde

Atteikuma tiesības

Garantija

Pirkumu grozs
Jūsu grozā
nav preču

PAKALPOJUMI
IEPIRKŠANĀS SANTEHNET.LV
• Atteikuma tiesības
• Garantija
• Piegāde
• Samaksa

Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli? 

AKCIJAS


Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas www.gudriem.lvwww.gudriem.lv